Anna Jantar-Dyskotekowy bal (1978)

Przypomniała mi się ta piosenka, bo niedawno niejaka Dagmara Bryzek podczas Wakacyjnej trasy Dwójki 2021 w Kielcach, próbowała zostać Anną Jantar... Resztę dopisuję w komentarzu.
Kategoria:
Muzyka 

Użytkownik

Pogodna, słoneczna niedziela, zatem po dawce muzycznego relaksu, czas dokończyć obiad i skorzystać ( być może) z ostatnich słonecznych promieni Smile

Użytkownik

Pamięć o Annie Jantar wciąż żyje w sercach wielu ludzi...Nie tylko tych, którzy pamiętają ją z telewizji, radia czy może estrady, ale też tych, którzy poznali Annę Jantar z opowiadań bądź źródeł internetowych.
Moja pamięć sięga roku 1974 - Festiwal w Opolu, na estradę wbiegła śliczna czarnowłosa dziewczyna, w pomarańczowej sukience, białym kapeluszu i zaśpiewała piosenkę -"Tyle słońca w całym mieście" Smile

Użytkownik

Oglądnąłem obie wersje(ta wersja by Bryzek jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=IY9oc9Gufic) i stwierdzam subiektywnie: Anna Jantar nie musiała ubrać się na biało i mieć za sobą 9 par tańczących plus feerię świateł i barw, aby jej wykonanie przetrwało w mojej pamięci aż do dziś, czyli 43 lata. Osobiście nie sądzę, aby D. Bryzek osiągnęła taki sukces.