Halina Kunicka - Czy chcesz poznać tajemnicę?

Kategoria:
Muzyka 

Użytkownik

Prosiłem o teledysk z wokalistą przypominającym Telly'ego Savalas'a, a Szanowna Pani RudaPaskuda zamieściła ponownie klips z B. Łazuką (tym razem w kapeluszu, na szczęście)...Nie pozostaje mi nic innego, jak samemu sobie "zrobić dobrze" i wkleić klip z Savalas'em, a nawet 2 klipy, ku chwale hasła łączącego wszystkich łysych na świecie: szczęśliwi łysi - nic im nie stoi, nic im nie wisi!!!

Użytkownik

Ależ proszę !..... Pozdrawiam wszystkich Panów , mających mniej owłosienia :)) Oczywiście mowa o włosach na głowie i pozwolę sobie przytoczyć polskie przysłowie..... "Na mądrej głowie włosy się nie trzymają "
https://www.youtube.com/watch?v=wmzhzXzsPMM

Użytkownik

Patrząc na uczesanie B. Łazuki, stanowczo domagam się od osoby odpowiedzialnej za wstawienie tegoż filmiku na portalu, o zadośćuczynienie wobec osób posiadających nieco mniej owłosienia na głowie i opublikowanie również filmu, na którym wokalista będzie przypominał Telly'ego Savalas'a...:) A swoją drogą, to ten klip jest prowokacją wobec mężczyzn, delikatnie mówiąc "łysawych" , z racji tytułu "Czy chcesz poznać tajemnicę?"...Co to jest?! Reklama szamponu na porost włosów?! Skandal...;))