STAWIAM NA TOLKA BANANA

Wspomnień czar... :)
Kategoria:
Muzyka 

Użytkownik

Pięknie dziękuję Szanownej Pani Paskudnie Rudej za zamieszczenie tych "czarownych wspomnień". Odnosząc się zaś do Pani interpretacji określenia "Chapeau bas" stwierdzam,iż ma ono charakter li tylko grzecznościowy i nie jest przymusem do podjęcia dalszych kroków,o których Pani raczyła wspomnieć poniżej.

Użytkownik

Co zaś tyczy się skandalu z brakiem możliwości dodawania komentarzy pod zamieszczanymi przeze mnie materiałami bądź też komentarzami informuję,iż portal wyluzowany.pl umożliwi to tylko w następujących przypadkach: 1/Wszystkim, 2/Znajomym, 3/Tylko mnie,4/ Nikomu.Ponieważ nie ma opcji "Tylko zarejestrowanym",więc ja wybrałem opcję nr 2.

Użytkownik

A ponieważ mam do siebie przypisane raptem 3 osoby,należące do grupy moich znajomych(co w zupełności zaspokaja moje potrzeby zaznajamiania się ze społecznością tegoż portalu i wyjaśnia brak entuzjazmu wobec posiadania 666 znajomych - dobór liczby znajomych nieprzypadkowy), to jest jak jest...Proszę przyjąć ode mnie z tego powodu szczere wyrazy ubolewania.Pozdrawiam.

Użytkownik

"...miała charakter,oj miała..:) " Oj miała ! Smile Przytoczę tu, często wypowiadane słowa mojego kochanego taty," Co z Ciebie wyrośnie, paskudo? "
I wyrosła-ruda paskuda:) Zadziwiający jest też fakt porównanie mnie przez Pana,do serialowej Karioki ..Ale brawo ! :))
A co do Lady Barbary cytując Pana słowa, "Chapeau bas" , zastanawiam się czy to oznacza , że mam poznać tajemnice Panów posiadających mniej owłosienia , czy to ma być reklama szamponu .... ? :)))) Pozdrawiam serdecznie Smile

Użytkownik

To niesprawiedliwe i skandaliczne , że nie mogę dodać komentarzy, pod dodanymi przez Pana filmami i komentarzami :)))
Pozwolę sobie w tym miejscu dodać kilka słów... Smile